سلام به همراهان همیشگی املاک رادین امیدوارم که حال دلتون بی‌نظیر بوده باشه و امروز با شما هستیم تا یکی از مناطق جنگلی زیبا و ویژه را در شمال به شما عزیزان معرفی نماییم منطقه‌ای به نام بهدشت.


همواره سوالات زیادی در رابطه با اینکه منطقه بهدشت کجاست از مشاوران و تیم مجرب املاک رادین پرسیده می شود که امروز قصد داریم تا شما را با این منطقه و روستاهای واقع شده در بهتر آشنا کنیم


بهدشت چمستان کجاست و خرید ویلا در بهدشت

 

منطقه بهدشت چمستان کجاست

همانطور که در مقاله قبلی خوانده اید میانرود منطقه ای قبل از بهدشت میباشد و برای آن دسته از عزیزانی که مقاله مربوط به میانرود را مطالعه نکرده اند کافیست کلیک نمایید و با این منطقه آشنا شوید.

 

میان رود چمستان کجاست و خرید ویلا در میانرود

 


حال که با منطقه میانرود آشنا شده‌اید باید گفت که از پل بنفشه ده تا آهودشت را منطقه بهدشت می‌نامند در واقع بهدشت شامل چندین روستا در فاصله بین بنفشه ده تا آهودشت می باشد که از روستاهای واقع در این منطقه می‌توان به کیابسر - سنگتاب - تسبیح کلا - کنسپا - ورازده علیا - باریکلا - رزک - دارکلا - رمشی - جلیکان - کراتکتی - نعمت آباد - شیر کلا - باریکلا؛ اشاره کرد.

زیبایی های بهدشت

از امتیازات و قدرت منطقه‌ ی بهدشت می توان به فاصله ۱۵۰ الی ۲۰۰ متری از سطح دریا اشاره کرد زیرا فاصله از سطح دریا منجر به این شده است تا با وجود پوشش گیاهی و منطقه جنگلی از شرجی بودن منطقه مستثنا باشد در واقع منطقه بهدشت و کلیه روستاهای واقع در این منطقه یا به نوعی بهتر بگوییم کلیه روستاهای واقع شده از پل بنفشه ده تا آهودشت، همگی درعین جنگلی بودن نسبت به منطقه میانرود که پایین‌تر از منطقه بهدشت واقع شده است از رطوبت و شرجی بودن منطقه جنگلی فارغ می باشد.

همچنین از امتیازات دیگر بهدشت ‏به مسیرهای ارتباطی آن به دریا را می توان نام برد زیراه بهداشت دارای سه راه ارتباطی به دریا می باشد که خود وجه تمایز و قدرت بی نظیری را از نظر دسترسی در آن واحد به جنگل و دریا را برای ساکنان و شما عزیزانی که مالک ویلا در در این مناطق شده اید را فراهم می آورد.

راه ارتباطی اول جاده ولیسده یا همان جاده کلوده و خط دریا می باشد که شما می توانید از این مسیر ارتباطی که یکی از مسیرهای پرتردد و میانبر بین کمربندی آمل به چمستان را کمربندی آمل به محمودآباد میباشد استفاده نمایید که تنها نیم ساعت برای رسیدن از منطقه بهداشت به دریای محمودآباد نیاز است.

همچنین جاده جنگلی عبدالله آباد و سنگین ده که کوتاه ترین زمان رسیدن به دریا از منطقه‌ بهدشت می باشد شما تنها با پیمایش ۱۰ دقیقه ای می توانید خود را از منطقه جنگلی و بکر بهداشت به سواحل نیلگون شمال و دریای خزر برسانید.


مسیر ارتباطی سوم شاهراه و یا کمربندی نور می باشد که شما با فاصله زمانی ۱۵ الی ۲۰ دقیقه می توانید خود را به ساحل نیلگون دریای خزر برسانید.تعدد مسیر و  دسترسی ها؛ عامل اصلی افزایش بهره‌وری و ساخت و ساز در منطقه بهدشت و رونق مراکز رفاهی و تفریحی در روستاهای این منطقه می باشد علاوه بر دسترسی آسان و خوش آب و هوا بودن منطقه‌ی بهدشت؛ وجود مناطقی تفریحی و برند که سالانه گردشگران بسیار زیادی را از اقصا نقاط کشور به خود جذب می نماید پتانسیل قدرتمند دیگری می باشد تا منطقه بهدشت به عنوان قطب تفریحی گردشگری در شمال شناخته شود مناطق تفریحی همچون واز با طبیعت خارق العاده خود و مسیر کوهستانی جنگلی آن که دل هر مسافری را می رباید؛  منطقه زیبا و گردشگری لاویج با چشمه های آب گرمش با مردمان خونگرمش و زیبایی‌های ادغام شده است کوه و جنگل از درختان سر به فلک کشیده و با قدمت کشپل؛  پارک جنگلی نور که بزرگ‌ترین پارک جنگلی طبیعی خاورمیانه می باشد همگی دست در دست هم داده اند تا منطقه بهدشت یکی از پرطرفدارترین مناطق شمالی قلمداد گردد.


بهدشت چمستان
دریاچه ها و آب بندان های بسیار زیادی در منطقه بهدشت وجود دارد که آنقدر بکر و دست نخورده می باشند که تنها بومیان و ساکنان چندین ساله این مناطق این مناطق گردشگری را می شناسند منطقه زیبا و جنگلی ناف لار جنگل علی آباد جنگل همصفا دریاچه سالده دریاچه خطیب کلاه دریاچه ماهان دریاچه علی آباد اینها و از جمله چشمه های طبیعی در روستاهای منطقه بهداشت همچون چشمه های طبیعی لاویج - تسبیح کلا - خطیب کلا؛ همگی نشان دهنده قدرت و عظمت خالق زیبایی ها می باشد.

به راستی که شمال بهشت ایران می باشد حال با آشنایی نسبت به منطقه زیبای بهداشت آیا خالی از لطف نیست که بهدشت را سر گل این بهشت بنامیم؟؟؟


بهشت ایران بهدشت
از همین روی خرید ویلا در بهتر تقاضای بسیار بالایی را به خود کسب نموده است و مشتریان زیادی توسط کادر مجرب و حرفه ای املاک رادین خرید ویلا در این مناطق و روستاهای منطقه بهدشت به انجام می رسد.املاک رادین با قدمت چندین ساله خود و قدرت شناخت کامل و بی نظیر نسبت به منطقه بهتر با کمال میل و قدرتمندانه میزبان حضور شما عزیزان و مشتریان گرامی در دفتر مرکزی خود در قلب جنگل می باشد.


تیم مجرب و حرفه‌ای املاک رادین آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما مشتریان می باشد کافیست همین حالا تماس بگیرید و برای خرید ویلا در شمال بهشت شمال را به شما معرفی کنیم