وبلاگ

راهکارهای مقابله با رطوبت و نم‌، در ویلاهای شمال

رطوبت یکی از مهم ترین مشکلاتی است که، بیشتر خانواده ها با ان روبرو هستند، و عاملی در خرابی و اسیب رساندن به وسایل خانه می باشند، و رفع و رجوع این معضل، گاهی بسیار هزینه بر است، املاک رادین در این مقاله قصد دارد به این مشکل بپردازد، همانند همیشه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تهاتر چیست؟

در اینگونه قراردادها که، به با نام تهاتر یا پایاپای مشهور است، در کل به صورت، معامله کالا به کالا، است، و دارای انواع گوناگون می باشد،که املاک رادین، سعی دارد در این مقاله به این موضوع بپردازد، چنانچه قصد دارید از این معاملات بیشتر بدانید، پس با این مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید

مشکلات مشاورین املاک شمال در زمان کرونا

با پیدایش ویروس کرونا، بسیاری از مشاغل، با بحران روبرو شدند، که ما بر اساس، حوزه کاری خود، به شغل مشاور املاک پرداخته ایم، و‌قصد داریم، این حرفه را، در این اوضاع بیماری پیگیری کنیم، پس توصیه می کنم، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید

تحلیل بازار خرید ویلا در شمال، سال ۱۴۰۰

خرید مسکن، ویلا، زمین‌ و ... از دیرباز تا به حال، مورد اهمیت بوده است، و به عنوان، سرمایه گذاری محسوب می گردد، اما امروزه با وجود تورم و دیگر مشکلات، این روند خرید و فروش، دچار مختل گشته است، و ما در این مقاله به تحلیل این موضوع پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

هزینه اخذ انشعابات، آب، برق، گاز ویلا در شمال

انشعابات در هر ساختمانی، از مهمترین گزینه ها، برای شروع ساخت و ساز و استقرار می باشد، و قابل ذکر است، شامل، آب و برق و گاز می باشد، که هر کدام دارای مراحل خاص نصب می باشد، و می بایست، هزینه هایی جداگانه پرداخت شود، که ما در این مقاله به طور مامل، به این موضوع پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید

6 ایده برای طراحی داخلی ویلای دوبلکس شمال

امروزه دکوراسیون داخلی، بسیار پر طرفدار گشته، و هنری است، از تلفیق معماری و طراحی، که سبک های گوناگونی را در این صنعت، پیدار کرده است، و با توجه به سلایق، بودجه،وسعت و نوع ساختمان و ... متفاوت است، بنابراین، برای اجرای طراحی ساختمان، باید از یک طراح و کارشناس، ماهر استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید

اصول طراحی پارکینگ، برای ویلای شمال

طراحی پارکینگ اصولی، یکی از مهمترین نکات، در ساخت و ساز خانه ها به حساب می آید، و چنانچه از فضایی کافی برای قرارگیری خودرو برخوردار نباشید، باعث ایجاد مشکل می شود، زیرا ایم فضا، علاوه بر زیبایی فضا، می تواند بر کارایی و ارزش ساختمان بیفزاید، و این فضا، از نکات مهمی برخوردار است،با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خانه ویلایی پیش ساخته چیست؟

در این چند سال اخیر، پیشرفت تکنولوژی، در ساخت و سازها، باعث ایجاد، ساختمان‌های پیش ساخته و کارآمد گشته است، امکانات و روند ساختاری این کالا، سبب گشته کارخانه های بسیاری به این تکنولوژی روی آورند، این سازه دارای ویژگی های متفاوتی است که توصیه می کنم، برای کسب اطلاعات بیشتر، حتما مطالعه نمائید.

بیشتر بخوانید

پیش از خرید ویلا در شمال، این استعلامات را فراموش نکنید

امروزه روند خرید و فروش ملک و ساختمان، نیازمند چندین مراحل می باشد، و نباید بی گدار به آب زد، زیرا با وجود تورم و گرانی در جامعه، قدرت خرید و فروش بسیار کم گشته، و یک خانواده برای انجام اینگونه معاملات، نیازمند دقت بالا می باشد، به همین خاطر، در مقاله زیر، به چند نکته اولیه در معامله پرداخته است.

بیشتر بخوانید

ویلاهای لوکس و معمولی چه تفاوت هایی دارند؟

ویلاها از نظر ساختاری، نما، دکوراسیون، طراحی، پلان، و ... متفاوت می باشند، و امروزه در پی، پیدایش امکانات، مصالح، و دیگر عوامل موجود، ساختمان های نوساز، و جدید، با سالهای قبل فرق بسیاری دارد، در همین راستا، ما در این مقاله به تفاوت دو نوع ساختمان پرداخته ایم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

اصول استفاده از کناف در ویلاهای شمال

امروزه ظاهر سقف، از اهمیت بالایی برخوردار گشته است، و با توجه به متریال متنوعی که در بازار موجود می باشد، می توان این سطح را پوشش داد، در این بین کناف، یکی از محبوب ترین متریال موجود در بازار می باشد که، از اهمیت بالایی برخوردار است، و زیبایی ساختمان را دو چندان می نماید.

بیشتر بخوانید

نکات فسخ قرارداد، خرید ویلا در شمال

در معاملات، همانطور که خرید و فروش انجام میگیرد، به همان میزان فسخ و رد معاملات وجود دارد، فسخ قرارداد، یکی از شرایطی است که، دو طرفین معامله، در هنگام ثبت در دفاتر رسمی، انجام می دهند، و دارای شرایط مختلفی است، و همچنین دارای جریمه و خسارت می باشد، در مقاله زیر، به تمامی سوالات پاسخ داده شد.

بیشتر بخوانید

روش های بهینه سازی مصرف انرژی در ویلاها

امروزه مصرف بیش از اندازه از انرژی طبیعی، در تمامی جوامع، باعث نگرانی گشته است، و همچنین آلودگی های ناشی از این امر، باعث آسیب رسانی به محیط و انسان شده، و به همین جهت، با ایجاد راهکارهایی، میتوان این امر، را کاهش داد،و در این مقاله به چند گزینه پرداخته است، برای اطلاع بیشتر، متن زیر را مطالعه کنید

بیشتر بخوانید

اصول طراحی داخلی مینیمال، برای ویلاهای کم متراژ

طراحی مینیمال، سبکی مدرن و جدیدی است که، از سادگی پیروی می کند، و طبق تاریخچه، این طراحی از بیشترین الهام خود را از ژاپن گرفته است، و در واقع طراح این سبک،سادگی را، یک راه، برای رسیدن به آزادی درونی میداند، به همین خاطر ما در این مقاله به چند گزینه در مورد اصول طراحی داخلی پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید

نمای داخلی ویلای نیم پیلوت، و ویژگی های آن

ساختار ویلای نیم پیلوت در مقایسه با سایر ویلاها، ساختمانی مابین ویلای فلت و دوبلکس می باشد، که در این بنا،راه پله ها، وسیله ای رابط، برای اتصال، فضای پایین و قسمتهای بالا می باشند، و همچنین این ویلاها، دارای تفاوت هایی با ویلای دوبلکس می باشند، که می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید